Služby

Domů / Služby

Prodej tepla

Prodej tepelné energie chápeme jako komplexní službu, kdy zajišťujeme celkový chod provozovaného zdroje tepelné energie plynové kotelny, předávací stanice, který zahrnuje obsluhu a provoz, servis a opravy, 24 hodinový monitoring a prodej vyrobené tepelné energie.

Výstavba a rekonstrukce kotelen

Služba je koncipována kompletně na klíč, kdy zákazníkovi zajistíme celkovou realizaci instalace zdroje tepelné energie, včetně projektové podpory a vyřízení všech nezbytných administrativních kroků. Při realizaci projektů uplatňuje naše společnost použití nejnovějších technologií splňující nejpřísnější zákonné a ekologické požadavky.

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)

Veškeré informace týkající se průkazu energetické náročnosti budovy získáte od pracovníků naší společnosti.

Prodej spotřebičů

Nabízíme Vám dodávku plynových spotřebičů o malých výkonech pro byty a rodinné domy od renomovaných firem. Dále nabízíme plynové spotřebiče o velkých výkonech pro plynové kotelny.

Poradenství v energetickém hospodářství

Nevíte si rady se svým energetickým hospodářstvím? Obraťte se na naše specialisty, kteří vám pomohou nalézt optimální technické, energetické a ekonomické řešení. Jsme připraveni vypracovat studii proveditelnosti, a to pro řešení jakéhokoli požadavku konfigurace energetického zdroje. Naše poradenské služby jsou pro vás zcela zdarma v případě uzavření smluvního vztahu na dodávky tepelné energie nebo výstavby energetického zdroje s použitím splátkového kalendáře.

Projekty energetických úspor (EPC)

Optimalizace energetického hospodářství s akcentem na dosahování energetických úspor při minimalizaci rizika zákazníka a překlenutí jeho rozpočtových omezí.

Podporujeme